0
0

Zomax ZM6010 Motorlu Testere

Odun kesme ve ağaç kesiminde yüksek performans sağlar.

Zomax ZM6010 Motorlu Testere
 

Performans arayışınızı uygun fiyatla birleştirmek istiyorsanız tercihiniz ZOMAX ZM6010 motorlu testere olacaktır. 3.0 kW gücü ve 59 cc silindir hacmi, Oregon marka kılavuz ve zinciri ile en zorlu işlerin üstesinden gelmesi için tasarlanan yeni üstün performanslı ZOMAX ZM6010 motorlu testere.

  • Oregon zincir ve kılavuz
  • Odun kesme ve agaç kesiminde yüksek performans
  • Dayanıklı ve ergonomik tasarım
  • Bahçe ve çiftlik uygulamaları için ideal

Ağırlık: 5,8 kg
Diş: 36
Kılavuz Uzunluğu: 51 cm
Güç: 4,0 hp
Silindir Hacmi: 59 cm³
Yakıt Depo Kapasitesi: 0,70 lt
Yağ Depo Kapasitesi: 0,35 lt
Yağ Pompası Tipi: Otomatik
Zincir Ölçüsü: 3/8"

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.