Wolf Garten Expert 530 A Çim Biçme Makinesi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Wolf Garten Expert 530 A Çim Biçme Makinesi

EXPERT serisinden iki yeni çim biçme makinesi modelini tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Expert 460 ve Expert 530 A modelleri, Expert serisinin kalite standartlarını daha ulaşılabilir ekonomik seviyelere getiren yeni modeller, muadillerinde bulunmayan birçok özelliğe sahip. Öne çıkan özelliklerinden bazıları; Yenilenmiş çim biçme şase tasarımı, geniş ve doluluk göstergeli çim sepeti, merkezi yükseklik ayarı ve özel çim tekerlekleri bunlardan bazılarıdır.
Expert çim biçme serisinde kullanılan OHV WOLF-Garten motorlar kolay çalıştırma ve yüksek güç çıkışları ile sorunsuz bir çim biçme deneyimi yaşatmayı vaad etmekte.

Ağırlık: 35 KG
İlerleme: Şanzımanlı
Kesim Alanı Büyüklüğü: 1000 m²
Kesme Yüksekliği: 6 KADEME 28–92 CM
Kesme Genişliği: 53 CM
Motor: WOLF-Garten OHV 55
Sepet Kapasitesi: 70 lt
Silindir Hacmi: 159 cm³
Şase: Çelik
Tekerlekler Arka: 200 mm
Tekerlekler Ön: 200 mm

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...