Wolf Garten Campus 250 RT Elektrikli Kenar Kesme 250 Watt

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Wolf Garten Campus 250 RT Elektrikli Kenar Kesme 250 Watt
 
  • WOLF-Garten motorlu tırpanlar çim biçme makinelerinin ulaşamadığı noktalara ulaşmak için tasarlandılar.
  • Dönebilir, teleskopik ve tekerlekli gibi farklı versiyonları olan WOLFGarten motorlu tırpanların kullanımı ve bakımı oldukça pratiktir.
  • WOLF-Garten motorlu tırpanların kullandıkları otomatik misina başlıkları sayesinde ağaçlara zarar vermez ve kaldırım kenarları gibi girintili alanları bile temizler.

Ağırlık: 1,5 KG
Güç: 250 WATT
Gerilim: 50 HZ
Kesim Aparatları: Otomatik Başlık, Misina: 2 x 3 m / 1,2 mm Ø

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...