Wolf Garten A 320 E Elektrikli Çim Biçme Makinesi 1200 Watt

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Wolf Garten A 320 E Elektrikli Çim Biçme Makinesi 1200 Watt

1958 yılında Avrupa’nın ilk elektrikli çim biçme makinesi olan Motodux Electra modeli piyasaya sürüldüğü zaman büyük ilgi çekti. Aynı inovasyona devam eden Wolf-Garten yeni Ambition serisi çim biçme makinelerinde standartları belirliyor. Yüksek güç üreten kömürsüz elektrik motorları en temiz kesimi yaparken, merkezi yükseklik ayarı, yüksek arka tekerlekler ve doluluk göstergeli file çim sepeti gibi özellikler kullanımı kolaylaştırıyor. 1200 W’dan 1800 W’a kadar değişen güçteki elektrik motorları ve 34 cm’den 42 cm’ye kadar değişen kesim genişlikleriyle 650 m2 büyüklüğündeki alanlara kadar kullanıma uygundur.

Ağırlık: 10 KG
Frekans: 50 Hz
Güç: 1200 WATT
İlerleme: İtmeli
Gerilim: 230 V
Kesim Alanı Büyüklüğü: 250 m²
Kesme Yüksekliği: 20 - 60 mm / 3 Kademeli
Kesme Genişliği: 32 CM
Sepet Kapasitesi: 26 lt
Şase: Polipropilen
Tekerlekler Arka: 160 mm
Tekerlekler Ön: 140 mm
Yükseklik Ayarı: Tek Merkezden

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...