Palmera DM51P-D196 Çim Biçme Makinesi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Palmera DM51P-D196 Çim Biçme Makinesi

Biçilmedik çim kalmayacak! Yeni Palmera DM51P-D196 Çim Biçme Makinesi sağlam ve kalın çelik şasesi, ergonomik tasarımı ile çim biçme işlerinizi keyif haline getirecek. 2 ayrı model ile kullanıcısıya ulaşan Palmera Çim Biçme Makinelerinden DM51P-D196 modeli 51 cm kesim genişliği, 196 cc silindir hacmine sahiptir.

Ağırlık: 41 kg
İlerleme: İtmeli
Kesim Alanı Büyüklüğü: 2500 m²
Kesme Yüksekliği: 25 -75mm
Kesme Genişliği: 51 cm
Merkezi Yükseklik Ayarı: Var
Motor: Palmera
Sepet Kapasitesi: 60 lt
Silindir Hacmi: 196 cm³
Şase: Çelik
Yağ Depo Kapasitesi: 0,5 lt
Yakıt Depo Kapasitesi: 1,2 lt

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...