Oleo-Mac GST 250 Motorlu Testere - İnce Pala

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Oleo-Mac GST 250 Motorlu Testere - İnce Pala

“GIUGIARO DESIGN” firması tarafından tasarlanmış ilk ve tek motorlu testere olma özelliğini taşımaktadır. Güç, hafiflik ve kullanım kolaylığı özelliklerini, mükemmel bir kombinasyon ile kullanıcının hizmetine sunar. Bu özelliklerin yanı sıra, tek elle kullanılabilir olması, son teknoloji yenilikleri sayesinde; zeytin, meyve vb. ağaçlarınızdaki profesyonel bakım ve budama işlemlerinizdeki en büyük yardımcınızdır.

Ağırlık: 2,7 kg
Amortisör Sistemi: Var
Diş: 30
Kılavuz Uzunluğu: 25 cm
Güç: 1,3 hp
Kılavuz Boyu: 25 cm
Motor Tipi: EURO 2 Düsük Emisyonlu
Segman: Tek
Silindir Hacmi: 25,4 cm³
Yakıt Depo Kapasitesi: 0,22 lt
Yağ Depo Kapasitesi: 0,185 lt
Yağ Pompası Tipi: Otomatik - Ayarlanabilir -Alüminyum
Zincir Germe: Yandan
Zincir Ölçüsü: 1/4"

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...