0
0

Oleo-Mac GS 720 Motorlu Testere

3/8” 36 diş zinciri ve 51 cm palası ile kesilmedik ağaç bırakmaz.

Oleo-Mac GS 720 Motorlu Testere

Orman kesimcilerin performans arayışlarına son veren, her zaman en iyisini hedefleyenlerin tercihi olan İtalyan üretimi Oleo-Mac GS 720; 5,4 hp güç ve 70,8 silindir hacmine sahiptir.

3/8” 36 diş zinciri ve 51 cm palası ile kesilmedik ağaç bırakmaz. Farklı devirlerde dahi yüksek tork üretebilen eşsiz motor teknolojisi ile yoğun kullanımda, her türlü çalışma koşulunda yüksek performansı garanti eder.

Ağırlık: 6,8 kg
Amortisör Sistemi: Var
Diş: 36
Kılavuz Uzunluğu: 51 cm
Güç: 5,4 hp
Motor Tipi: EURO 2 Düsük Emisyonlu
Segman: Çift
Silindir Hacmi: 70,8 cm³
Yakıt Depo Kapasitesi: 0,80 lt
Yağ Depo Kapasitesi: 0,45 lt
Yağ Pompası Tipi: Otomatik - Ayarlanabilir - Alüminyum
Zincir Germe: Gövdeden
Zincir Ölçüsü: 3/8"

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.