Oleo-Mac GS 451 Motorlu Testere

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Oleo-Mac GS 451 Motorlu Testere

İşinizi Severek Yapın!

Oleo-Mac'ın üstün motorlu testere teknolojisi ile dizayn edilmiş GS 451 Motorlu Testere, yoğun performans gerektiren budama ve ağaç kesme işleri için tasarlanmıştır. İtalyan Oleo-Mac'ın kalite güvencesinde 2,9 hp gücü ve 46 cm palası, EURO 2 düşük emisyonlu motor tipi ile herkes için idealdir.

Hafif, ergonomik yapısı ve pratikliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca dekompresyon valfli silindire sahip olan GS 451 Motorlu Testere, silindir içindeki fazla havanın tahliye edilmesine olanak sağlayarak, makinenin daha kolay ilk çalıştırılmasına zemin hazırlar.

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...