Fiskars WoodXpert Dal Kesme Kancası XA3

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Fiskars WoodXpert Dal Kesme Kancası XA3

Kısa ama dinamik, bu dal kesme kancası ağaçlardan küçük dalları kesmek için mükemmel ve dallardan kabuk soyma işlemini basitleştiriyor. İnce kıvrımlı ucuyla içi boş bir hafif FiberComp ™ sap ve  SoftGrip ™  sayesinde elinde sağlam durur. Yeniden tasarlanmış eğik keskin kenarlı çelik bıçak, daha fazla kesim gücü elde etmenizi sağlar.

• Ağaçlardan küçük dalları kesmek ve odun soymak için ideal.
• İstemediğiniz dalları ya da otları ormandan veya bahçenizden temizler.
• SoftGtrip™ yüzey ve sap, aletin elden kaymasını önleyen rahat, sağlam bir tutuş sağlar
• Çok hafif ve dayanıklı FiberComp ™ tutacak yorgunluğu en aza indirir ve sapı neredeyse kırılmaz yapar.

Uzunluk: 55 cm
Genişlik: 14,5 cm
Ağırlık: 0,51 kg

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...