Fiskars Sulama Hortumu 19 mm (3/4") 20 Metre Q3 - 1027109

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Fiskars Sulama Hortumu 19 mm (3/4") 20 Metre Q3 - 1027109

Kullanımı kolay, bükülmeye karşı dayanıklı hortum
Bükülme direnci seviyesi 3
Güneş ışınlarına karşı dayanıklı
Fitalat içermez
Hortum ve bağlantı aparatı eşleşmesi için renk kodu

Seçimi kolay, yüksek kaliteli bükülmeye karşı dayanıklı hortum. En yüksek UV ışını koruması, en yüksek soyulma direnci ve yüksek patlama direnci. Aparat ve hortum aynı renk kodlarına sahip olduğundan, hortum seçmek ve eşleştirmek çok kolay; ½ ”-5/8” için mavi, 3/4 ”için kırmızı ve 3/8” için sarı. Bükülme direnci seviyesi 3 = Yüksek bükülme direnci

Genişlik: 39,5 cm
Uzunluk: 10 cm
Yükseklik: 39,5 cm
Ağırlık: 4,37 kg

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...