Fiskars SingleStep Çit Makası Dalgalı Bıçak HS22

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Fiskars 1001433-114730 SingleStep Çit Makası Dalgalı Bıçak HS22

Fiskars SingleStep™ Çit Makası Dalgalı Bıçak HS22 çit kesme işi olan herkesin sahip olması gereken bir ürün. Bu bahçe makasının sapları cam elyaf takviyeli polipropilen (PPGF) içerir. Böylece çok rahat ve sağlam bir tutuş elde edersiniz. Dalgalı profilli sertleştirilmiş çelik bıçaklar sürtünmeyi azaltan bir kaplamaya sahiptir. Böylece çitlerinizdeki dalları rahatlıkla tutar ve zahmetsizce keser.

Genişlik: 190 mm
Uzunluk: 580 mm
Ağırlık: 840 g

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...