Fiskars QuikFit Teleskopik Sap - M

 • Ürün Kodu: 1000666
 • Barkod: 5905568360427
 • Marka: Fiskars
 • Kategori: QuikFit Serisi
 • Stok: 10
 • Fiyat
 • 641,18 TL
  KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Fiskars 1000666 M Teleskopik Sap

Fiskars QuikFit bahçe çoklu araç sisteminde yapmak istediğiniz işe uygun bir sap yelpazesine sahip. Fiskars Orta Boy Teleskopik Sap, 4 metreye ulaşan erişimi ile bahçedeki ulaşması güç işler için özellikle tasarlanmıştır. Bu sap, istediğiniz alet başlığını taktıktan sonra, aleti saniyeler içinde kullanıma hazır hale getirmek için aynı eşsiz otomatik kilidi paylaşırken ikili kilit sistemi de üst düzey güvenliği garanti eder. Hafif alüminyum yapısı, uzun süreler boyunca rahat kullanım sağlarken boyutları da birçok arabaya zahmetsizce sığması anlamına gelir.

Genişlik: 65 mm
Uzunluk: 1400 - 2400 mm
Ağırlık: 1000 g

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

 1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
 2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...