Fiskars Fingerloop Bypass Budama Makası P44

 • Ürün Kodu: 1001534
 • Barkod: 6411501964403
 • Marka: Fiskars
 • Kategori: Budama Makası
 • Stok: 10
 • Fiyat
 • 365,89 TL
  KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Fiskars 1001534-111440 Fingerloop Bypass Budama Makası P44

Fiskars Fingerloop Bypass Budama Makası P44, bahçe ile uğraşan herkesin koleksiyonuna eklemesi gereken bir ürün. El konforu için parmak kavrayan yapısı, budama anında daha fazla güvenlik ve rahatlık sağlar. Bu saplar SoftGrip ™ dokusu ile birlikte mükemmel bir konfor sağlar. Fingerloop yapısı sadece parmakların tüm gücünü makasa iletmekle kalmaz, aynı zamanda gül ya da dikenli çalıları keserken parmaklarınızı da korur.

Uzunluk: 201 mm

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

 1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
 2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...