Fiskars Çok Amaçlı Avlu Süpürgesi - M

 • Ürün Kodu: 1025921
 • Barkod: 6411501310385
 • Marka: Fiskars
 • Kategori: Süpürge
 • Stok: 10
 • Fiyat
 • 421,65 TL
  KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Fiskars 1025921 Çok Amaçlı Avlu Süpürgesi - M

Kaldırımların, terasların, avluların ve diğer bahçe alanlarının temizliği için orta büyüklükte, çok amaçlı bahçe süpürgesi
Fırça uçları içeri doğru kıvrımı ile tüm bahçe çöplerini toplamak için idealdir
Fiskars PowerClean ™, etkili süpürme için yumuşak ve sert kılları birleştirir.
Gelişmiş ergonomi için hafif ürün
Modern ve işlevsel tasarım

Verimli ve Zahmetsiz Süpürme

Fiskars, avludan, kaldırımlardan, araba yollarından, garajlardan, merdivenlerden ve ahşap teraslardan dış mekan ve bahçe temizliğine kadar tüm alanlarınızı süpürmek için hafif ve ergonomik süpürgeler sunuyor. İncelikle tasarlanmış bu ürünler görsellik ve dayanıklılığın birleşimidir.

Genişlik: 380 mm
Uzunluk: 1620 mm
Yükseklik: 125 mm
Ağırlık: 630 g


Verimli ve zahmetsiz kullanım

Farklı yüzeylerin verimli bir şekilde süpürülmesi için optimal fırça tasarımı. Hafif alüminyum sap, yorulmadan veya sırt ağrısı olmaksızın zahmetsizce süpürme yapabilmenizi sağlar.


Modern işlevsel tasarım

En sıkı noktalara bile ulaşmak ve süpürmek için tasarlanmış süpürge kafaları.Süpürgeler, ön kapınıza ait hoş bir estetik tasarıma sahiptir.


Kolay Saklama

Fonksiyonel kavrama sapı ve deliği rahat bir kavrama ve kolay depolama çözümü sunar.

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

 1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
 2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...