Fiskars 1026930 Dal Kesme Makası L32 Beyaz

 • Ürün Kodu: 1026930
 • Barkod: 6411501150196
 • Marka: Fiskars
 • Kategori: Budama Makası
 • Stok: 10
 • Fiyat
 • 548,84 TL
  KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Fiskars 1026930 Dal Kesme Makası L32 Beyaz

Fiskars PowerGear™ Dal Kesme Makası L32, Beyaz ağırlığının çok üzerinde kesim gücü sunan bir dal kesme makasıdır. Tutacaklar son derece hafif ve sağlam FiberComp™ malzemeden yapılmıştır.Bu saplar SoftGrip™ kaplama ile birleştiğinde son derece rahat ve konforlu bir kullanım sağlar. Patentli PowerGear™ mekanizmasına sahip diğer PowerGear ürünlerinde olduğu gibi kesim gücü standart mekanizmalara göre 3 kat daha yüksektir. Üst bıçak, bilenebilme ve daha uzun süre kullanım için yüksek kalitede sertleştirilmiş karbon çeliğinden yapılmıştır. Bıçağın kalitesi, sürtünmeyi azaltmak, kesmeyi ve temizliği kolaylaştırmak için üst bıçaktaki yapışmaz PTFE kaplama ile daha da geliştirilmiştir. FiberComp'tan yapılan anvil (örs) kısmı, sert ve kuru odunun daha kolay kesilmesini sağlar.

Genişlik: 180 mm
Uzunluk: 387 mm
Yükseklik: 25 mm
Ağırlık: 380 g
Kesim Kapasitesi: 35 mm
 

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

 1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
 2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...