Fiskars 1020445 Sulama Tabancası

 • Ürün Kodu: 1020445
 • Barkod: 6411501510099
 • Marka: Fiskars
 • Kategori: Sulama Başlıkları
 • Stok: 5
 • Fiyat
 • %15indirim
  159,92 TL
  135,94 TL
  KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Fiskars 1020445 Sulama Tabancası

Sulama tabancası tüm sulama işleri için ek stabilite sağlayan konforlu SoftGrip ™ tutacağı ile birlikte ergonomik bir tasarıma sahiptir. Sınırsızca ayarlanabilir püskürtme başlığının kullanımı kolaydır. Dahası, evrensel bir tasarıma sahiptir ve diğer markaların ürünleri ile uyumludur.

Kademesiz ve rahat ayarlanabilir püskürtme şekli
Rahat Softgrip ™ sap ve kullanım kolaylığı sağlayan tutacak
Üniversal fit - Diğer markalara uyar

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

 1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
 2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...