Fiskars 1001449-114820 Quantum Çit Budama Makası

 • Ürün Kodu: 1001449
 • Barkod: 6411501148209
 • Marka: Fiskars
 • Kategori: Çit Kesme Makası
 • Stok: 1
 • Fiyat
 • %15indirim
  681,91 TL
  579,62 TL
  KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Fiskars 1001449-114820 Quantum Çit Budama Makası

Fiskars Quantum Çit Budama Makası, hafiflik ve gücü güvence altına alan kesitli güçlü alüminyum tutacakları sayesinde çit budama için harika bir iş aletidir. SoftGrip™ dolgulu TruGrip™ mantar kullanım sırasında daha yüksek konfor sağlar. Hassas sertleştirilmiş çelik bıçaklar temiz ve hassas kesim sağlarken PowerGear™ mekanizması ise kesimi standart mekanizmalara kıyasla üç buçuk kat daha kolaylaştırır. Eğer çit budamak için harika bir makas arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.

Uzunluk: 631 mm

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

 1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
 2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...