Fiskars 1000614-123880 Xtract Bahçe Testeresi L SW75

 • Ürün Kodu: 1000614
 • Barkod: 6411501238801
 • Marka: Fiskars
 • Kategori: Budama Testeresi
 • Stok: 10
 • Fiyat
 • 928,67 TL
  KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Fiskars 1000614-123880 Xtract Bahçe Testeresi L SW75

Taze Odun Kesmenin En Kolay Yolu

Fiskars Xtract™ Bahçe Testeresi (L) SW75 taze odun kesmek için tasarlanmış son derece etkin bir ağaç testeresidir. Xtract testerelerinin en büyüğü olup 120 mm'ye kadar yüksek doğrama kapasitesine sahip testere ağzı 255 mm uzunluğundadır. Tasarımı, kullanım sırasında içeri giren pratik bir kemer klipsini de içerirken SoftGrip™ sap ise güvenli şekilde kavranmasını sağlar. Aynı zamanda, kesme sırasında, parmakların testere ağzına kaymasını engelleyen bir parmak koruma mekanizması da bulunur. Son derece keskin testere ağzı, çekme sırasında keser.

Genişlik: 65 MM
Uzunluk: 330 MM
Ağırlık: 230 Gram
Kesim kapasitesi: 220 MM
Bıçak uzunluğu: 255 MM
 

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

 1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
 2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...