Einhell TE-CD 18/50 Li BL (2x2,0Ah) Akülü Matkap

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Einhell TE-CD 18/50 Li BL (2x2,0Ah) Akülü Matkap

Ürün Açıklaması

TE-CD 18/50 Li BL (2x2.0 Ah) akülü vidalama, Power X-Change ailesinin güçlü bir üyesidir. PXC aküleri, tüm sistem cihazlarıyla bir şekilde uyumludur. Teslimat içeriğine 2 adet 2,0 Ah Power X-Change akü ve 1 adet hızlı şarj cihazı dahildir. Li-ion teknolojisine sahip kendi kendine bitmeyen bu şarj edilebilir aküler sayesinde bu cihaz her zaman kullanıma hazırdır. Kömürsüz motor, geleneksel kömür ile çalışan motordan daha fazla güce ve daha uzun çalışma süresine sahiptir. Uygulamada güçlü delme ve vidalama 2 vitesli bir şanzıman ile yapılır. Malzeme ve yapılan işe uygun çalışma için elektronik hız kontrolü mevcuttur. LED aydınlatma, karanlık alanlarda optimum çalışma sağlar. Ergonomik tasarım ve yumuşak tutamak, maksimum kullanışlılık ve sağlam, güvenli bir tutuş sağlar. Cihaz pratik bir taşıma ve saklama çantası içinde teslim edilir.

Ürün Teknik Özellikleri

Akü: 18 V | 2000 mAh | Li-Ion
Şarj Süresi: 40 Dakika
Dişli Sayısı: 2
Boşta Çalışma Hızı (1. vites): 0-500 min^-1
Boşta çalışma hızı (2. vites): 0-1800 min^-1
Maksimum Tork: 50 Nm
Tork Kademeleri: 20 Kademe
Mandren:13 Milimetre
Teslimata Dahil Akü Sayısı: 2 Adet

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...