Einhell TE-CD 18/40 Li (2x2,0Ah) Akülü Matkap

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ürün Açıklaması

Einhell TE-CD 18/40 Li (2x 2,0Ah) Akülü Vidalama vidalama ve delme işlerinizde istediğiniz gücü sağlayabilen atölye ve ev gibi birçok alanda işinize yarayacak güçü bir üründür. 2 adet 18V 2,0 Ah Li-ion akü ve şarj aletiyle gelen cihazı sürekli kulanım için uygun bir settir. Güçlü, 2 vites özellikli dişli tertibatı vidalama ve delme için gerekli gücü sağlar. Maksimum 40 nm tork kuvvetinde olup 21 tork ayarıyla her görev için ayarlanabilirliği olan ideal bir partnerdir. Elektronik hız kontrolü ile çalıştığınız materyale göre hızı ayarlayabilirsiniz. Ergonomik dizaynı ve yumuşak tutamak ile oldukçta kolay bir kontrole sahiptir. TE-CD 18/40 Li Power X-Change ürün ailesinden olup 2 adet 2,0 Ah PXC akü ve şarj aleti ile gelir. Ek olarak gelen pratik taşıma ve saklama çantası ile güvenli şekilde depolayabilirsiniz. Beraberinde gelen akülerini Power X-Change ailesinde olan diğer ürünlerle de kullanabilirsiniz.

Ürün Teknik Özellikleri

Akü: 18 V | 2000 mAh | Li-Ion
Şarj Süresi: 40 Dakika
Dişli Sayısı: 2
Boşta çalışma hızı: (1. vites) 400 min^-1
Boşta çalışma hızı: (2. vites) 1500 min^-1
Maksimum Tork: 40 Nm
Tork Kademeleri: 21 Kademe
Mandren: 13 Milimetre
Teslimata Dahil Akü Sayısı: 2 Adet

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...