Einhell TE-CD 18/40-1 Li (2x1,5 Ah) Akülü Matkap

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Einhell TE-CD 18/40-1 Li (2x1,5 Ah) Akülü Matkap

Ürün Açıklaması

Power X-Change ailesinin bir üyesi olan Einhell TE-CD 18 / 40-1 Li (2x1.5 Ah) akülü vidalama, güçlü delme ve vidalama için sağlam 2 vitesli şanzımana sahiptir. Malzeme ve yapılacak işleme uygun çalışma için 21 tork ayarlı elektronik hız kontrolü mevcuttur. Matkap uçları için tek kovanlı 13 mm mandren mevcuttur. Ergonomik tasarım ve yumuşak tutuş en yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sunar. Entegre LED aydınlatma, çalışma alanının en iyi şekilde görülebilmesini sağlar. Akülü vidalama, 2 adet 1,5 Ah Power X-Change akü ve 1 adet 30 dakikalık şarj cihazı ile teslim edilir. PXC aküleri, tüm sistem cihazlarıyla esnek bir şekilde uyumlu olmasının yanı sıra aynı zamanda Li-Ion teknolojisi sayesinde kendi kendine bitmeden her zaman kullanıma hazırdır. Cihaz pratik bir taşıma ve saklama çantası içinde teslim edilir.

Ürün Teknik Özellikleri

Akü: 18 V | 1500 mAh | Li-Ion
Şarj Süresi: 1/2 Saat
Dişli Sayısı: 2
Boşta çalışma hızı (1. vites): 400 min^-1
Boşta çalışma hızı (2. vites): 1500 min^-1
Maksimum Tork: 40 Nm
Tork kademeleri: 21 Kademe
Mandren: 13 Milimetre
Teslimata Dahil Akü Sayısı: 2 Adet

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yükleniyor...