0
0

Alpina BK 53 ED Kawasaki Motorlu Tırpan 3 HP

Profesyonel kullanımlar için tasarlanmıştır.

Alpina BK 53 ED Kawasaki Motorlu Tırpan 3 HP

BU MAKİNE PROFESYONEL KULLANIMLAR İÇİN TASARLANMIŞTIR. ERGONOMİK ÇİFT OMUZDAN TAKILAN ASKISI, AMORTİSÖR SİSTEMİ VE BİSİKLET TUTMA KOLU SAYESİNDE KULLANIM SIRASINDA DAHA AZ YORGUNLUK VERİR. BU SAYEDE DAHA UZUN SÜRE ÇALIŞMA İMKANI SAĞLAR. MAKİNANIZDAN EN İYİ VERİMİ ALMAK İÇİN, ALCO 2 ZAMANLI MOTOR YAĞLARINI KULLANINIZ.

MOTOR: KAWASAKİ TJ53E
SİLİNDİR HACMİ: 53,2 CC
GÜÇ: 2,2 KW / 3,0 HP
ATEŞLEME: ELEKTRONİK
ŞAFT BORUSU: 28 MM
YAKIT DEPOSU: 1.1 LT
YAĞ TİPİ: 2 ZAMANLI MOTOR YAĞI %4 KARIŞIM
KAFA: OTOMATİK
METAL DİSK: 3 BIÇAKLI
AMORTİSÖR: VAR
AĞIRLIK: 9,5 KG (KESME APARATI HARİÇ)

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

  1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi