Alpina BK 43 ED Kawasaki Motorlu Tırpan 2.2 HP

 • Ürün Kodu: A.01.BTRP.ALP.43ED
 • Marka: Alpina
 • Kategori: Benzinli Tırpanlar
 • Stok: 5
 • Fiyat
 • %15indirim
  4.037,63 TL
  3.431,98 TL
  KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Alpina BK 43 ED Kawasaki Motorlu Tırpan 2.2 HP

Bu makine profesyonel kullanımlar için tasarlanmıştır. Ergonomik çift omuzdan takılan askısı ve bisiklet tutma kolu sayesinde kullanım sırasında daha az yorgunluk verir.Bu sayede daha uzun süre çalışma imkanı sağlar.

AĞIRLIK: 7,7 KG (KESME APARATI HARİÇ)
ATEŞLEME: ELEKTRONİK
GÜÇ: 1.5 KW / 2,2 HP
KAFA: OTOMATİK
METAL DİSK: 3 BIÇAKLI
MOTOR: KAWASAKİ
SİLİNDİR HACMİ: 45,4 CC
ŞAFT BORUSU: 26 MM

Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 15:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

 1. Fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
 2. Şirketimiz stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı şirketimiz sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...